Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Kołdry wełniane, wełniana kołdra z owczej wełny

 • Kołdra wełniana szara krata z owczej wełny

  Kołdry wełniane, kołdry z owczej wełny

  Producent Owczarz oferuje ciepłe, miękkie i zdrowotne kołdry wełniane z runa owczej wełny. Nasze wełniane kołdry są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej.

  Kontakt

 • koldra wełniana z owczej wełny z kwiatami

  Kołdra wełniana - opis produktu:
  W naszej kolekcji wełnianej pościelowej oferujemy komfortowe i praktyczne kołdry z wełny runa owczego. Wełniane kołdry są wykonane z dwóch warstw dzianiny futerkowej (runo owcze). Jedna strona kołdry jest w kolorze naturalnym wełny (ecru), druga z motywami roślinnymi. Wełniane kołdry są estetycznie wykończone lamówką. Kołdry można zamawiać w tych samych wzorach co poduszki wełniane i rogale wełniane tworząc tym samym eleganckie komplety pościelowe.

 • koldra wełniane z owczej wełny w kwiaty

  Standardowa oferta produkcyjna kołdry wełniane:

  Surowiec: 100% owczej wełny (runo merynosa)
  Standardowe rozmiary: 160 x 180 cm, 160 x 200 cm (inne rozmiary na zamówienie)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: ecru z motywami roślinnymi lub wzory geometryczne

  Realizujemy indywidualne zlecenia z możliwością modyfikacji rozmiarów i kolorów kołder wełnianych.


 • koldra wełniana z owczej welny w motyle

  Właściwości kołdry:

  Wełniane kołdry to produkt dla osób ceniących sobie wygode i zdrowy wypoczynek. Wełna z runa owczego nie akumuluje kurzu, przez co eliminuje warunki rozwoju roztocza. Kołdry z owczej wełny przepuszczają powietrze i reagują na temperature otoczenia. Dzięki temu nasz organizm podczas snu utrzymuje stałą temperaturę i swobodnie oddycha. Wełna ma właściwości wchłaniania wilgoci, które zapobiegają powstawaniu odparzeń oraz odleżyn.

 • koldry wełniane z owczej welny

  Kołdra z runa wełnianego nie gryzie i jest miękka w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe (mikromasuje) poprawiając tym samym krążenie i zmniejsza napięcia i bóle.

  Współpraca:
  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.


  Zobacz także inne wyroby wełniane:
  Wełniane poduszki i rogale z wełny runa owczego , Wełniane narzuty i koce z wełny runa owczego , Wełniane pantofle, kapcie wełniane i bambosze z wełny runa owczego , Wełniane kamizelki, kamizelki z wełny owczej , Wełniane wyroby rozgrzewające