Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Poduszka wełniana - rogal wełniany ze 100% runa owczego

  Poduszka rogal wełniany

 • Poduszki rehabilitacyjna rogal z owczej wełny

  Wełniana poduszka rogal (podpora karku) z owczej welny

  Producent Owczarz oferuje stylowe i wygodne wełniane poduszki typu rogal wełniany (podpora szyjna) o właściwościach zdrowotnych i rehabilitacyjnych.

  Kontakt

 • Poduszka wełniana - podpora karku - rogal z owczej wełny

  Poduszka rogal wełniany - opis:

  Rogal wełniany jest wykonany z dwóch warstw wełny owczej, jednokolorowej (np. w kolorze naturalnym wełny ekri) lub z motywami roślinnymi, stylowo wykończony lamówką. Wypełnienie to skrajki materiału wełnianego. Wełniane podpory szyjne (rogale) można zamawiać w tych samych kolorach i wzorach co poduszki wełniane, koc wełniany oraz kołdry wełniane, tworząc tym samym eleganckie zestawy.

 • Rogal wełniany biały z owczej wełny

  Standardowa oferta produkcyjna - rogal wełniany:

  Surowiec: 100% wełna owcza
  Standardowe rozmiary: średnica około 50 cm
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: biały, biały z motywami roślinnymi

 • Poduszka wełniana - rogal wełniany biały w kwiaty

  Rogal wełniany - Właściwości:

  Wełniana poduszka rogal to produkt dla osób ceniących sobie wygode i zdrowy wypoczynek. Jest używany jako kołnierz profilaktyczny (podczas snu, odpoczynku czy podróży) jak i w celach rehabilitacyjnych. Dzięki miękkiemu wypełnieniu ze skrajek wełnianych doskonale układa się wokolo szyji zapewniając komfort i wygodę.

 • Poduszka podpora karku - rogal wełniany

  Wełna z runa owczego, z której wykonujemy nasz rogal wełniany, nie akumuluje kurzu i potu, przez co eliminuje warunki rozwoju roztocza. Wełna posiada też właściwości wchłaniania wilgoci i zapobiega powstawaniu odparzeń oraz odleżyn. Rogal z runa wełnianego nie gryzie i jest miękki w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie. Rogale są stosowane przez osoby ze schorzeniami kręgów szyjnych i kręgosłupa, likwiduje napięcie mięśni barku i szyji.

 • Współpraca:

  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

  Realizujemy indywidualne zlecenia Klientów i oferujemy możliwość modyfikacji rozmiarów i kolorów rogali wełnianych.

 • Zobacz także inne wyroby wełniane:

  poduszki wełniane z owczej wełny, koce wełniane z wełny runa owczego, kołdry wełniane, wyroby rozgrzewające wełniane - pas lędźwiowy, wełniane kamizelki, pantofle wełniane.