Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Poduszki wełniane z runa owczego

  Poduszka wełniana

 • Produkcja poduszki z wełny, poduszki wełniane

  Poduszki wełniane z owczej wełny

  Producent Owczarz oferuje estetyczne i wygodne, wełniane poduszki zdrowotne. Nasze poduszki ze 100% wełny owczej są dostępne w kształcie kwadratu lub owalnymu (okrągłe).

  Kontakt

 • Poduszki wełniana owalna biała z motywami roślinnymi

  Poduszka wełniana - opis:

  Wełniane poduszki są wykonane z dwóch warstw dzianiny futerkowej (z owczej wełny), wypełnionej skrajkami wełnianymi, które doskonale układają się pod głową. Oferujemy poduszki wełniane jednokolorowe (np. białe, niebieskie) lub z motywami roślinnymi. Poduszki można zamawiać w tych samych wzorach co koce wełniane i narzuty wełniane oraz kołdry wełniane, tworząc tym samym eleganckie komplety.

 • Poduszka wełniana kwadratowa biała, poduszki wełniane

  Standardowa oferta produkcyjna - poduszki z wełny:

  Surowiec: 100% wełna owcza (runo merynosa)
  Wymiary: poduszka kwadratowa - 45cm x 45cm lub 50cm x 50cm, owalna - średnica 50 cm
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: wiele kolorów i deseni

 • Poduszka wełniana kwadratowa biała w liscie, poduszki wełniane

  Poduszki wełniane - Właściwości:

  Poduszki wełniane to produkt o zastosowaniu profilaktycznym (dla osób ceniących sobie wygode i zdrowy wypoczynek) jak i rehabilitacyjnym (dla osób cierpiących na określone przypadłości reumatyczne). Naturalna wełna owcza, z której wykonujemy nasz produkt, nie akumuluje kurzu i potu, przez co eliminuje warunki rozwoju roztocza. Wełna posiada też właściwości wchłaniania wilgoci przez co zapobiega powstawaniu odparzeń i odleżyn.

  Poduszka z runa wełnianego nie gryzie i jest miękkie w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie.

  Współpraca:

  Realizujemy indywidualne zlecenia Klientów i oferujemy możliwość modyfikacji rozmiarów i kolorów poduszek.

  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

  Zobacz także inne wełniane wyroby:

  Wełniane poduszki zdrowotne typu rogal z owczej wełny , koce wełniane i narzuty wełniane, kołdry wełniane z wełny owczej, wełniane wyroby rozgrzewające - pas lędźwiowy, kamizelki wełniane oraz wełniane pantofle domowe.