Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Narzuty wełniane & koce wełniane & kołdry wełniane

 • wełniane narzuty i wełniane koce, z owczej welny

  Narzuty wełniane i koce wełniane z runa owczego

  Producent Owczarz oferuje ciepłe, miękkie i zdrowotne wełniane narzuty i wełniane koce z runa owczej wełny; w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej.

  Kontakt

 • Narzuty i koldry wełniane

  Opis produktu:
  W ofercie produkcyjnej komfortowe i praktyczne narzuty i koce z wełny runa owczego wykonane z pojedynczej warstw dzianiny futerkowej (runo owcze). Wełniane narzuty i wełniane koce są estetycznie wykończone lamówką. Może być używany jako narzuta (ozdobna) na kanapę czy łóżko, koc do nakrycia jak również jako lekka, letnia kołdra. Narzuty można zamawiać w tych samych wzorach co wełniane poduszki i wełniane rogale, tworząc tym samym eleganckie komplety.


  Standardowa oferta produkcyjna narzut:
  Surowiec: 100% owczej wełny (runo merynosa)
  Standardowe rozmiary: 160 x 180 cm
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: ecru z motywami roślinnymi lub wzory geometryczne

  Realizujemy indywidualne zlecenia Klientów i oferujemy możliwość modyfikacji rozmiarów i kolorów narzut wełnianych.

  Właściwości:
  Wełniane narzuty i wełniane koce to produkt dla osób ceniących sobie wygode i zdrowy wypoczynek. Wełna z runa owczego nie akumuluje kurzu i potu, przez co eliminuje warunki rozwoju roztocza. wełniane narzuty i koce z owczej wełny przepuszczają powietrze i reagują na temperature otoczenia umożliwiając oddychanie organizmu przez skórę. Wełna ma właściwości wchłaniania wilgoci, które zapobiegają powstawaniu odparzeń oraz odleżyn. Narzuta z runa wełnianego nie gryzie i jest miękkie w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie i zmniejsza napięcia i bóle.

  Współpraca:
  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.


  Zobacz także inne wyroby wełniane:
  Wełniane poduszki i rogale z wełny runa owczego , Wełniane kołdry z wełny runa owczego , Wełniane pantofle, kapcie wełniane i bambosze z wełny runa owczego , Wełniane kamizelki, kamizelki z wełny owczej , Wełniane wyroby rozgrzewające