Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Narzuty wełniane & koce wełniane

 • wełniane narzuty i wełniane koce, z owczej wełny szara krata

  Narzuty wełniane i koce wełniane z runa owczego

  Producent Owczarz oferuje ciepłe, miękkie i zdrowotne wełniane narzuty i wełniane koce z runa owczej wełny; w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej.

  Kontakt • Narzuty i koce wełniane z motywem kwiatowym

  Opis produktu - koce z wełny owczej:

  W ofercie produkcyjnej komfortowe i praktyczne narzuty i koce z wełny runa owczego wykonane z pojedynczej warstw dzianiny futerkowej (runo owcze). Wełniane narzuty i wełniane koce są estetycznie wykończone lamówką. Może być używany jako narzuta (ozdobna) na kanapę czy łóżko, koc do nakrycia jak również jako lekka, letnia kołdra.

  Narzuty można zamawiać w tych samych wzorach co poduszki wełniane i rogale wełniane, tworząc tym samym eleganckie komplety.

 • Narzuty i kołdry wełniane w motyle

  Standardowa oferta produkcyjna - koc wełniany:

  Surowiec: 100% owczej wełny (runo merynosa)
  Standardowe rozmiary: 160 x 180 cm, 160 x 200 cm (inne rozmiary na zamówienie)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: ecru z motywami roślinnymi lub wzory geometryczne

  Realizujemy indywidualne zlecenia Klientów i oferujemy możliwość modyfikacji rozmiarów i kolorów narzut wełnianych. • Narzuty i kołdry wełniane w kwiaty

  Właściwości koce wełniane:

  Wełniane narzuty i wełniane koce to produkt dla osób ceniących sobie wygode i zdrowy wypoczynek. Wełna z runa owczego nie akumuluje kurzu i potu, przez co eliminuje warunki rozwoju roztocza. wełniane narzuty i koce z owczej wełny przepuszczają powietrze i reagują na temperature otoczenia umożliwiając oddychanie organizmu przez skórę.

  Wełna ma właściwości wchłaniania wilgoci, które zapobiegają powstawaniu odparzeń oraz odleżyn. Narzuta z runa wełnianego nie gryzie i jest miękkie w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie i zmniejsza napięcia i bóle.

  Współpraca:
  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.


  Zobacz także inne wyroby wełniane:
  Wełniane poduszki i rogale z wełny runa owczego , Wełniane kołdry z wełny runa owczego , Wełniane pantofle, kapcie wełniane i bambosze z wełny runa owczego , Wełniane kamizelki, kamizelki z wełny owczej , Wełniane wyroby rozgrzewające