Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Wełniane pantofle męskie - Kapcie męskie z piętą z runa owczej wełny

  Kapcie męskie wełniane

 • Produkcja wełniane pantofle męskie - kapcie męskie z owczej welny, pantofle wełniane brązowe

  Pantofle męskie - kapcie wełniane z piętą z owczej wełny

  Wełniane pantofle męskie z piętą to ciepłe, lekkie, wygodne i trwałe kapcie wełniane (pantofle domowe) dla Panów i chlopców w każdym wieku.

  Kontakt

 • Produkcja pantofle męskie wełniane wsuwane brazowe, owcza wełna

  Wełniane kapcie męskie - Opis produktu: Wierzch i podeszwa kapcia wykonane są ze skóry zamszowej, część wewnętrzna oraz pięta kapcia z wełny owczej. Podeszwa ma grubość 3 cm i składa się z warstwy runa, gąbki i warstwy skóry. Pięta jest z podwójnej warstwy wełny. Produkujemy kapcie męskie (do kostki) w wielu kolorach wełny owczej i w wielu kolorach skóry - jednokolorowe (na przykłada z czarnej wełny i z czarnej skóry na wierzchu i podeszwie) lub zestawy dwukolorowe: wierzch i podeszwa w kolorach: niebieski, szary, zielony, brązowy itd. i z wewnętrzną warstwą wełny w kolorze ekri.

 • Produkcja wełniane pantofle męskie, pantofle do kostki czarne

  W ofercie: pantofle męskie półwysokie: - kapcie męskie
  Surowiec: 100% naturalnej wełny owczej (runo wełniane merynosa), wierzch i podeszwa ze skóry zamszowej
  Standardowe rozmiary: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 (Tabela rozmiarów)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: wiele zestawów kolorystycznych

 • Produkcja pantofle męskie wełniane wsuwane czarno szare, owcza wełna

  Właściwości - kapcie męskie:
  Kolekcja wełniane pantofle męskie OWCZARZ to propozycja dla Panów i chlopców, którzy cenią sobie ciepło,komfort i zdrowy wypoczynek. Wełna merynosów, z której wykonujemy nasz produkt, jest żywa i reaguje na zmieniającą się temperaturę otoczenia. Kurczy się w niskich temperaturach (izolując zimno i tym samym grzeje) oraz rozpręża się w cieple, utrzymując stałą temperature męskich stóp. Posiada właściwości wchłaniania wilgoci przez co stopy nie pocą się. Pantofle wełniane nie akumulują także kurzu.

 • Produkcja pantofle męskie wełniane wsuwane niebieskie, owcza wełna

  Ponadto, runo wełniane nie gryzie i jest delikatne (miękkie) w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie stóp. Rozgrzewające i masujące właściwości pantofli zapewniają komfort i przyjemnie relaksują stopy. Doskonale nadają się na jesienne wieczory.

  Realizujemy indywidualne zlecenia hurtowe dotyczące zmian powyższych standardowych cech pantofli.

  Współpraca:
  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

  Zobacz inne wyroby wełniane: wełniane kapcie damskie, pantofle damskie, wełniane pantofle męskie, wełniane bambosze męskie z kołnierzem, bambosze damskie, bambosze męskie oraz kapcie dla dzieci.