Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Bambosze

Bambosze

Bambosze to popularnie nazywane miękkie i puszyste pantofle.

Bambosze OWCZARZ to pantofle wykonane ze 100% naturalnej wełny runa merynosów. Dwuwarstwowa dzianina wełny, z której wykonujemy nasze bambosze, zapewnia optymalne ogrzewanie stopy aż po kostki. Skórzana podeszwa doskonale izoluje i zapewnia komfort chodzenia. Dzięki tej kombinacji bambosze są bardzo ciepłe i trwałe.

Nasze bambosze są wykonywane ręcznie w trosce o Twoje stopy i ze względu na dbałość o szczegóły. Dzięki zdrowotnym właściwością wełny nasze stopy w bamboszach utrzymują stałą temperaturę, nie pocą się i nie marzną. Bambosze wełniane nie akumulują także kurzu. Ponadto powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie stóp. Bambosze są szczególnie polecane osobom cierpiącym na przewlekłe stany reumatyczne i dla osób mających ‘zimne stopy’.

W naszym asortymencie proponujemy bambosze wełniane ecru (w kolorze naturalnym wełny), bambosze szare lub w krate. Oferujemy także bambosze z ozdobnym sznureczkiem wokół kostki.