Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Bambosze - Wełniane bambosze męskie z owczej wełny

  Bambosze wełniane męskie

 • Produkcja bambosze męskie z runa owczego, pantofle wełniane męskie

  Bambosze męskie wełniane (pantofle) z owczej wełny

  Bambosze wełniane męskie to bardzo ciepłe, lekkie, wygodne i trwałe kapcie domowe dla Panów i chlopców w każdym wieku.

  Kontakt

 • Produkcja bambosze męskie, pantofle wysokie męskie wełniane

  Bambosze męskie - Opis produktu:
  Bambosze wełniane wykonane są z dwuwarstwowej 100% naturalnej wełny owczej. Podeszwa to dwie warstwy runa i warstwa skóry zamszowej. Bambosze męskie sięgają ponad kostkę, zapewniając optymalne ogrzewanie stopy (szczególnie jesienią i zimą). Dostępne bambosze męskie są w kolorze szarym, brązowym lub biało-szarym (krata).
  Oferujemy także wariant ze sznureczkiem wokół kostki (kolory: bambosze ecru, szare, czarne, brązowe), używanym do regulacji szerokości bambosza lub bambosze z kołnierzem.

 • Produkcja wełniane bambosze męskie, pantofle wysokie męskie wełniane, czarne

  Bambosze męskie wełniane - Standardowa oferta produkcyjna:
  Surowiec: 100% owcza wełna (runo wełniane merynosa), podeszwa ze skóry zamszowej
  Standardowe rozmiary: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 (Tabela rozmiarów)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: biały - bambosze wełniane ecru, szary, krata (biało-szara)
  Możliwość modyfikacji powyższych standardowych cech bamboszy.

 • Produkcja wełniane bambosze męskie, pantofle wysokie męskie wełniane, biale

  Bambosze wełniane męskie - Właściwości: Kolekcja bambosze męskie OWCZARZ to propozycja dla Panów i chłopców ceniących sobie ciepło, wygode i zdrowy wypoczynek. Wełna merynosów, z której wykonujemy nasz produkt, jest żywa i reaguje na zmieniającą się temperature otoczenia. Rozpręża się w cieple i kurczy się w niskich temperaturach (zapewniając naturalne ogrzanie). Dzięki tej zalecie męskie stopy utrzymują stałą temperaturę. Wełna owcza posiada też właściwości wchłaniania wilgoci przez co stopy nie pocą się. Bambosze wełniane nie akumulują także kurzu.

 • Produkcja wełniane bambosze męskie, pantofle wysokie męskie wełniane, bialo-czarne

  Ponadto, runo wełniane nie gryzie i jest miękkie w dotyku. Powierzchnia włókna wełny pobudza zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie naszych stóp. Bambosze są szczególnie polecane w przypadku przewlekłych stanów reumatycznych. Pantofle męskie - papcie typu bambosz - są doskonałą propozycją na długie jesienne i zimowe wieczory (przed telewizorem) oraz dla osobą mającym "zimne stopy". Mogą być nawet używane jako skarpety do spania. Rozgrzewające i masujące właściwości tego produktu zapewniają komfort i przyjemnie relaksują stopy.

 • Produkcja wełniane bambosze męskie, pantofle wysokie męskie wełniane, bialo-niebieskie

  Współpraca:

  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

  Zobacz także inne wyroby wełniane: pantofle męskie, pantofle damskie, bambosze damskie i wełniane bambosze kapcie dla dzieci oraz inne pantofle wełniane z wełny runa owczego.

  Produkcja wełniane bambosze męskie, pantofle wysokie męskie wełniane, bialo-szare