Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Bambosze wełniane

Bambosze wełniane

Bambosze wełniane to ciepłe, komfortowe, miękkie i zdrowotne pantofle wełniane.

Bambosze wełniane OWCZARZ to pantofle domowe wykonane ze 100% naturalnej wełny owczej runa merynosów. Dwuwarstwowa tkanina wełniana, z której produkujemy nasze bambosze wełniane, zapewnia optymalne ogrzewanie każdych zmarzniętych stóp. Podeszwa wykonana z naturalnej skóry doskonale izoluje i zapewnia komfort chodzenia.

Nasze bambosze wełniane wykonujemy ręcznie w trosce o Twoje stopy i ze względu na dbałość o jakość, ktora tkwi w detalach. Dzięki zdrowotnym cechom naturalnej owczej wełny i lanoliny nasze stopy w bamboszach wełnianych utrzymują stałą temperaturę, nie pocą się i nie marzną. Bambosze wełniane nie akumulują także kurzu a wełniane włókna masują zakończenia nerwowe poprawiając tym samym krążenie stóp. Bambosze wełniane są doskonałą propozycją dla osób cierpiących na stany reumatyczne i dla osób mających ‘zimne stopy’.

W naszej ofercie proponujemy bambosze damskie ecru (w kolorze naturalnym wełny), bambosze męskie szare lub w krate. Oferujemy także bambosze z ozdobnym sznureczkiem wokół kostki oraz bambosze dla dzieci.