Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Kamizelki wełniane męskie z owczej wełny

  Kamizelka wełniana męska na guziki

 • Producent kamizelka wełniana męskie z welny owczej, kamizelka krata

  Kamizelka wełniana męska z owczej wełny

  Kamizelki wełniane męskie na guziki to lekkia, wygodna, zdrowa i ciepła propozycja dla męskiej klienteli w każdym przedziale wiekowym.

  Kontakt

 • Produkcja kamizelka wełniana męska biala, z owczej wełny, runo wełniane

  Kamizelka wełniana męska - opis produktu:
  Kamizelki wełniane męskie to produkt wykonany ze 100% naturalnego runa owczej wełny merynosów i estetycznie wykonczony bawełnianą lamówką pasującą do koloru kamizelki. Kamizelki wełniane męskie są wykonane z pojedynczej warstwy runa owczego, w modnych i bogatych kombinacjach kolorystycznych, z motywami geometrycznymi lub w kratę, dzięki czemu przypadają do gustu młodszym i starszym. Kamizelka męskia z wełny owczej jest zapinana na dwa guziki i ma kieszonki.

 • Producent kamizelka wełniana męskie z owczej wełny szara, runo wełniane

  W ofercie - kamizelka wełniana męska na guziki:
  Surowiec: 100% naturalnej owczej wełny (runo wełniane merynosa), lamówka bawełniana
  Standardowe rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL (Tabela rozmiarów)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: różne kolory i desenie.

  Realizujemy indywidualne zlecenia dotyczące zmian powyższych cech kamizelek męskich.

 • Producent kamizelki wełniane męskie szare z welny owczej

  Właściwości:
  Kolekcja odzieżowa męskia OWCZARZ to propozycja dla mężczyzn i chłopaków, którzy cenią sobie ciepło, wygode i zdrowy wypoczynek. Wełna merynosów, z której wykonujemy nasz produkt, jest żywa i reaguje na zmieniającą się temperature otoczenia. Kurczy się w niskich temperaturach (izolując zimno i tym samym grzeje) oraz rozpręża się w cieple (zapobiegając przegrzaniu się organizmu). Posiada także właściwości wchłaniania wilgoci przez co nie pocimy się. Dzięki tym cechom nasze kamizelki wełniane nadają się na każdą pore roku.

 • Producent kamizelki męskie z welny owczej

  Ponadto, kamizelka wełniana ma właściwości zdrowotne. Nie akumuluje kurzu i zobojetnia szkodliwe jony dodatnie powodujące bóle głowy, bóle mięśni, zmęczenie czy nadmierną pobudliwość.

  Wełniane produkty pomagają też w leczenu wielu schorzeń: bóle kręgosłupa, zapalenie stawów kręgosłupa, stany zapalne mięśni i więzadeł oraz zaburzenia termoregulacji.

 • Produkcja kamizelki męska, z owczej wełny, runo wełniane

  Współpraca:

  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

 • Producent wełniana kamizelka męskia zielona z owczej wełny, runo wełniane

  Zobacz także:

  Wełniana kamizelka damska i Kamizelki dla dzieci z wełny owczej i Bambosze wełniane, wełniane pantofle domowe, wełniane kapcie damskie, męskie i dla dzieci, wełniane koce, narzuty i kołdry, wełniane poduszki i wełniane rogale, wełniane wyroby rozgrzewające


  Producent kamizelki męskie z welny owczej