Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Kamizelka wełniana damska z owczej wełny

  Kamizelka wełniana damska na guziki

 • Produkcja kamizelki damskie wełniane, z owczej wełny

  Kamizelka wełniana damska, z owczej wełny

  Damskie kamizelki wełniane na guziki to lekka, wygodna, modna, zdrowa i ciepła propozycja dla Pań i dziewczyn w każdym przedziale wiekowym.

  Kontakt

 • Produkcja kamizelki damskie, z owczej wełny, runo wełniane

  Opis produktu - Kamizelka wełniana:
  Kamizelka wełniana damska jest wykonana ze 100% naturalnej wełny runa owczego merynosów i estetycznie wykonczona lamówką.
  Nasze kamizelki damskie produkujemy z pojedynczej warstwy runa owczego. W kolekcji kamizelek wełnianych damskich oferujemy modne i bogate kombinacje kolorystyczne, a także wiele motywów roślinnych i geometrycznych.
  Kamizelki wełniane damskie są zapinane na dwa guziki i mają estetyczne kieszonki.

  Produkcja kamizelki damskie z owczej wełny, runo wełniane

  W ofercie - kamizelka wełniana damskia na guziki:
  Surowiec: 100% wełny owczej (runo wełniane merynosa), lamówka bawełniana
  Standardowe rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL (Tabela rozmiarów)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: różne kolory i desenie.

  Realizujemy zlecenia dotyczące zmian powyższych standardowych cech kamizelek damskich.

  Właściwości:
  Kolekcja odzieżowa damska OWCZARZ to propozycja dla dziewczyn i kobiet, które cenią sobie ciepło, wygode i zdrowy wypoczynek. Wełna merynosów, z której wykonujemy nasz produkt, jest żywa i reaguje na zmieniającą się temperaturę otoczenia. Kurczy się w niskich temperaturach (izolując zimno i tym samym grzeje) oraz rozpręża się w cieple (zapobiegając przegrzaniu się organizmu). Posiada także właściwości wchłaniania wilgoci przez co nie pocimy się. Dzięki tym cechom nasze kamizelki wełniane nadają się na każdą porę roku.

  Ponadto, kamizelki wełnane mają właściwości zdrowotne. Nie akumulują kurzu i zobojetniają szkodliwe jony dodatnie powodujące zmęczenie;, bóle głowy czy nadmierną pobudliwość. Pomagają też w leczenu wielu schorzeń, miedzy innymi: bóle kręgosłupa, zapalenie stawów kręgosłupa, stany zapalne mięśni i więzadeł oraz zaburzenia termoregulacji.

  Współpraca:
  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

  Zobacz także:
  Wełniane kamizelki męskie , Kamizelki dla dzieci z wełny owczej , wełniane pantofle domowe damksie , wełniane pantofle domowe męskie i wełniane kapcie dla dzieci, wełniane koce, wełniane narzuty, wełniane kołdry, wełniane poduszki i wełniane rogale, wełniane wyroby rozgrzewające