Uzywamy informacji zapisanych za pomoca plików cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci naszych uslug. Wiecej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci

Kamizelki wełniane dla dzieci z owczej wełny

  Kamizelka wełniana dziecięca na guziki

 • Produkcja kamizelki dla dziewczynki

  Kamizelka wełniana dla dziewczynki & kamizelka wełniana dla chłopca

  Oferta konfekcyjna dla dzieci to lekkie, ciepłe i wygodne wełniane kamizelki dla dziewczynki i dla chłopca, z runa wełnianego.

  Kontakt

 • Produkcja kamizelki dla chłopca

  Kamizelka wełniana dla dzieci - opis produktu:
  W ofercie produkcyjnej kamizelki dziecięce z pojedynczej warstwy 100% naturalnej wełny runa owczego merynosów i estetycznie wykonczony lamówką. Kolekcja dla dzieci jest dostępna w modnych i bogatych kombinacjach kolorystycznych (niebieskie, białe - ecru, zielone, różowe, brązowe, bordowe, szare itd.).
  Kamizelki dla dzieci, w zależności od rozmiaru, są zapinane na jeden lub dwa guziczki i mają kieszonki.

 • Produkcja kamizelki dla chłopca

  W ofercie kamizelka wełniana dziecięca:

  Surowiec: 100% wełna owcza (runo merynosa), lamówka bawełniana
  Standardowe rozmiary: XS, S, M, L (Tabela rozmiarów)
  Wysokość włosa: 15 mm
  Gramatura wełny: 450g/m2
  Kolory: bogata gama kolorystyczna i jej modne kombinacje oraz desenie.

 • Produkcja kamizelki dla chłopca

  Właściwości:

  Kamizelka wełniana dla dzieci to produkt ciepły, wygody, miły w dotyku i zdrowy. Wełna merynosów, z której wykonujemy nasz produkt, jest żywa i reaguje na zmieniającą się temperaturę otoczenia. Kurczy się w niskich temperaturach (izolując zimno i tym samym grzeje) oraz rozpręża się w cieple (zapobiegając przegrzaniu się organizmu).

 • Produkcja kamizelki dla chłopca

  Posiada także właściwości wchłaniania wilgoci przez co dziecko nie poci się. Dzięki tym cechom nasze kamizelki wełniane nadają się na każdą porę roku.

  Ponadto, kamizelki wełnane mają właściwości zdrowotne. Nie akumulują kurzu i zobojetniają szkodliwe jony dodatnie powodujące zmęczenie, bóle głowy czy nadmierną pobudliwość. Pomagają też w leczenu wielu schorzeń, miedzy innymi: bóle kręgosłupa, zapalenie stawów kręgosłupa, stany zapalne mięśni i więzadeł oraz zaburzenia termoregulacji.

 • Produkcja kamizelki dla chłopca

  Współpraca:
  Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jeżeli chcą Państwo poznać nas bliżej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nam telefonicznie, przez email lub poprzez formularz kontaktowy.

  Realizujemy indywidualne zlecenia dotyczące zmian standardowych cech kamizelek dla dzieci.

 • Produkcja kamizelki dla chłopca


  Zobacz także:

  Damska kamizelka wełniana, Kamizelki męskie z wełny owczej, damskie wełniane pantofle domowe , wełniane pantofle domowe męskie i wełniane kapcie dla dzieci, wełniane koce, narzuty i kołdry, wełniane poduszki, wełniane wyroby rozgrzewające

  Produkcja kamizelki dla chłopca

  Produkcja kamizelki dla chłopca

  Produkcja kamizelki dla chłopca

  Produkcja kamizelki dla chłopca

  Produkcja kamizelki dla chłopca